Üretim Programı ERP

Üretim Programı

Netadam Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilmiş, çeşitli sektörlerde imalat yapan işletmelerin Üretim Sürecinin Takibini amaçlayan sektörel ve genel amaçlı Üretim Takip (ERP) Programları.

ERP Programı

ERP Programı

Organizma ERP

Organizma ERP Web Tabanlı İş Yönetimi ve Temel Muhasebe paketine, Organizma PRO paketine ek olarak Üretim Planlama ve Yönetim (ERP) Programı dahil edilmiştir. Organizma Web Tabanlı Muhasebe Programı'nı, kullanmak için yanınızda notebook yada programın yüklü olduğu bir bilgisayar taşımak zorunda değilsiniz.  İstediğiniz an da herhangi bir internet cafeden bile şirketinize bağlanrak işlem yapabilirsiniz.

Çorap Üretimi Programı

Çorap Üretimi Programı

RapTex + RapTime

RapTex ve RapTime, çorap üretimi yapılan bir işletmede, üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan, kolay kullanım özelliğine sahip paket programlardır. İstenildiğinde RapTime Çorap Makineleri Yönetim Programı, Mobil uygulamalar ile entegre çalıştırılabilmektedir. RapTime, RapTex Çorap Üretimi Yönetim Programı ile online entegre çalışır.

Konfeksiyon Programı

Konfeksiyon Programı

StarTex + StarTexWeb

Tekstilciler için hazırlanan StarTex Konfeksiyon Yönetim Programı en hızlı veri giriş ve raporlama tekniklerine sahiptir. Windows teknolojisinin tüm avantajlarının kullanıldığı StarTex, database bağımsız olarak çalışmaktadır. Tüm işlemlerin internet - web üzerinden de izlenebilmesini sağlayan ASP tabanlı yönetim programı- Web Tabanlı Konfeksiyon Yönetim Programı StarTexWeb.

Tekstil Programı

Tekstil Programı

AgenTex + FiberTex + OrTex + ZipTex

Temsil gücünüzü AgenTex Tekstil Mümessilleri Yönetim Programı, ile arttırın. FiberTex, iplik üretimi yapılan bir işletmede aşağıdaki üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan kolay kullanım özelliğine sahip bir paket programdır. OrTex, örme kumaş üretimi yapılan bir işletmede üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan bir paket programdır. ZipTex, fermuar üretimi yapılan bir işletmelerin üretim aşamalarını en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan bir paket programdır.

Organizma

Organizma Muhasebe Programı ve İş Yönetimi Yazılımı; NetAdam Bilgisayar Tarafından geliştirilmiş, %100 web tabanlı, 7 gün - 24 saat dünyanın her noktasından, güvenli ve hızlı erişim; çok kullanıcılı, çok lisanlı; verileriniz kendi sunucunuzda ve herşey sizin kontrolünüzde.